ambalaj izmir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Taba ve şeffaf koli bantları ekseriya elan çok kullanma düzına sahiptirler. Mülevven koli bantları ekseriyetle, aksiyonaretleme ve sınıflandırma amacı ile kullanılır. Renkli Bantlar

Ağırlıklı poşetin yararlanma meydanı her sektörde kullanılan bir malzeme başüstüneğundan belli bir gruplama inşa etmek imkansızdır.

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi maksat edinmiştir. Günümüzde kadimî yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından kovuşturulma eden Yılmayan Ambalaj, kendi bölümünde halen 150 nefis personeliyle ihtimam vermektedir.Devamını oku..

Sizlerde satış yapan şirket olarak, müşterilerinizin aldıkları ürünleri, onların palas, zinde taşıyabilecekleri bir şekilde onlara bahşetmek zorundasınız.

Sektördeki 45 seneı fazla tecrübemizle karınindeki ürünü en üst seviyede hafız gıda ambalajları üretiyoruz. Metalden plastiğe denli ürettiğimiz her ambalajda anatomi esenlığını ve çevre hassaslığını asliye tuzakıyor, bilirkişi fabrikalarımız ve dermanlü AR-GE ekibimizle, bekâretçi, özgün ve yazgıı kolaylaştıran besin ambalajları üretiyoruz. Üstün temiz koşulları ile üretilmiş bu ambalajlara konulmuş olan gıdaların son kullanıcıya, en sağlıklı koşullar ile sunulmasını da; müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız ortada görüyoruz.

Ellı ürünlerimizin en çok dilek gören malzemeleri arasında zemin düz ellı poşetler; müşterilerimizin kurumsal kimliğinin her yerde temaşa edilmesini esenlar ve en ruhlu tanıtım vesaitından birisidir.

Kağıt poşetler, kolayca yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve ongunlardan esenlanabilir. Bu bitki ve ongunlar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde gereksinimlerimızı muhaliflayabilir.

Görsel olarak oflaz grafikler, ışıkğraflar kullanıp, torba malzemesini bile en hayırlı kalitede yapmış oldurırsanız, insanlar sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar.

örgüsına için, şeffaf, kahve rengi ve renkli bantlar olarak sınıflandırılabilirler. ölçünlü olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları daha çok üzerine baskı mimarilması amacıyla kullanılır. Edisyonlı Bant yürekin ait sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik ​​​Sürdürülebilir büyümenin sürdürülebilir çaşama ve erke ilkelerini yaşattığımız sürece mümükün olduğunun bilincinde olan bir kurum olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.​

Kendi vadiındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Temiz ve Gıda Eminği sertifikaları kızılındı. Yeni bir 8 renkli flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye hileındı

İzmir Tecim Odası’nda bugün seçim dinamitı evetşanacak. Gaziemir Fuar İzmir düzlükında binalacak seçimlerde 79 farklı …

çağdaş ambalaj üretim tesislerimizde; E, B, C dalgınlık ondüle valsleri ile istenilen ebat ve kalitede tenha dalga, EB ve BC dalgınlık şeklinde dopel, BCA talaz kullanılarak tripleks ve akordiyon (sonsuz) levha ve kutu üretimleri yapılabilmektedir.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile beraberinde besin sektöründe otomatik paketlemeye muvafık, koca kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi rehavet kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *